KONST / Litografier / Litografi 8873476
nr 887 3476
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Litografi, Evy Låås (1923-1999), signerad XXVI/XXX 50x57
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
300 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:36:40
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås